Zdrowe Pola to produkty bezpośrednio od polskich producentów. W ich składzie znajduje się 100% naturalnego surowca, bez jakiegokolwiek zbędnego dodatku. W tej kategorii oferujemy Państwu żywność superfood i przepyszne pasty warzywne.

Superżywność jaką proponujemy to pełnowartościowe produkty, w których proces suszenia nie wpływa na utratę wartości odżywczych wręcz przeciwnie, bogate są one w składniki mineralne i witaminy. 200 g produktu powstaje ze zbioru 2 kg świeżych warzyw. Niewątpliwą zaletą superfood Zdrowe Pola jest to, że cały proces produkcji rozpoczyna się i kończy w Polsce, począwszy od zbioru plonów a kończąc na pakowaniu. Jednym słowem stawiamy na polskość i przede wszystkim jakość. Zebrane surowce poddawane są procesowi suszenia powietrzem konwencjonalnym i badane laboratoryjnie.

Pasty warzywne Zdrowe Pola WA:żywo na pieczywo są w 100% naturalne, bez dodatków konserwujących. Są doskonałym uzupełnieniem pieczywa, mogą służyć również jako dipy do warzyw a także być alternatywą dla pesto (Pasta z suszonymi pomidorami i żurawiną). Pasty warzywne postały w wyspecjalizowanym zakładzie z gwarancją bezpieczeństwa i jakości tak aby dostarczyć klientowi najlepszej klasy produkt.

Więcej

Zdrowe Pola